Utworzono dnia 05.03.2024

Dnia 21 lutego 2024 roku, w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, odbyły się zajęcia biblioteczne. W tym wydarzeniu brali udział uczniowie klas od 4 do 6.

Na zajęciach uczniowie mogli skorzystać z licznych ciekawych ćwiczeń, które miały na celu doskonalenie ich umiejętności językowych. Prowadząca, Pani Wiktoria Szołek, przygotowała różnorodne zadania, które angażowały uczestników i zachęcały ich do aktywnego udziału. Ćwiczenia obejmowały m.in. poprawianie błędów ortograficznych, tworzenie zdań z wykorzystaniem słów trudnych oraz rozwiązywanie krzyżówek i łamigłówek językowych.

Dzień ten nie tylko dostarczył uczniom przyjemności z aktywnego spędzania czasu, ale także miał istotne znaczenie edukacyjne. Poprzez różnorodne ćwiczenia i dyskusje uczniowie mieli okazję doskonalić swoje umiejętności językowe oraz zwiększyć świadomość na temat roli języka ojczystego w naszym życiu codziennym.

W rezultacie, Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego okazał się być nie tylko czasem zabawy i integracji, ale także wartościowym wydarzeniem edukacyjnym, które przyczyniło się do rozwoju umiejętności językowych oraz pogłębienia wiedzy uczniów na temat ich rodzimego języka.

Sprawozdanie z Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.