Wycieczka klas IV- V, VIII do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Aleksandra Fredry w Jarosławiu

23 stycznia 2024r. uczniowie klas IV- V i VIII uczestniczyli w wycieczce do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jarosławiu. Uczniowie wraz z wychowawcami obejrzeli projekcję filmu w 3D pt. „ Strażnicy marzeń”. Jest to produkcja z przesłaniem. Twórcy poruszają w swoim dziele wiele różnych kwestii i problemów. Mówią nam między innymi o wartości Świąt Bożego Narodzenia lub Wielkanocy.

Pracownik biblioteki  zapoznał uczniów z historią założenia  biblioteki, oprowadził uczniów po budynku, zapoznał z jej funkcjonowaniem.

W bibliotece odbyły się również zajęcia o bezpiecznym i rozsądnym korzystaniu z Internetu  pt. „Nie utknij w sieci”.

Pod koniec wycieczki uczniowie udali się na pyszną pizzę, po czym pełni nowej wiedzy i wrażeń szczęśliwie powrócili do domu.