WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO "JEDZ MARCHEWKĘ NA SUROWO, BO TO ZDROWO"

Z okazji Światowego Dnia Marchewki został zorganizowany konkurs „Jedz marchewkę na surowo, bo to zdrowo”. Konkurs został ogłoszony przez Panią Marietę Zapłatyńską dla uczniów klas II-VIII.  Zadaniem uczestników konkursu było napisanie wiersza lub rymowanki o marchewce i jej wartościach odżywczych. Do konkursu zgłoszonych zostało siedem prac.

Komisja konkursowa w składzie: Pani Gabriela Niemczycka, Pani Wiktoria Szołek, Pani Alicja Brudek, Pani Marieta Zapłatyńska oraz Pan Maciej Lizoń przyznawała punkty za wykonane prace. Komisja brała pod uwagę oryginalność, pomysłowość, poprawność ortograficzną i językową zgłoszonych prac.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

W kategorii klas II-III

I miejsce –Oskar Strzelec kl. II

II miejsce – Alan Strzelec kl. III

III miejsce – Filip Kędzior kl. II

Wyróżnienia – Zuzanna Pelc kl. II, Kacper Sękowski – kl. II

W kategorii klas IV-VIII wyróżnienia otrzymali:

Lena Pelc  - kl. IV

Mikołaj Homenda-Sobek kl. V

Wszystkim uczniom gratulujemy pomysłowości i kreatywności. Dziękujemy za udział w konkursie.

Zredagowała: Pani Marieta Zapłatyńska

WYNIKI KONKURSU SZKOLNEGO