Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

12 marca odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego. W rozgrywkach sportowych wzięli udział uczniowie klas II – VIII. Zawody przebiegały w miłej i sportowej atmosferze. Uczestnicy z dużym zapałem rywalizowali o najwyższe miejsca. Wyniki zawodów przedstawiają się następująco:
W kategorii uczniów kl. II: I miejsce zajął Oskar Strzelec, II miejsce Kacper Sękowski, III miejsce Filip Kędzior.
W kategorii uczniów kl. III: I miejsce zajął Alan Strzelec, II miejsce Piotr Lonc, III miejsce Jakub Lotycz.
W kategorii uczniów kl. IV – VII: I miejsce zajął Mikołaj Homenda – Sobek, II miejsce Szymon Lonc, III miejsce Dawid Kiełbowicz.
W kategorii uczniów kl. VII – VIII
dziewcząt –  I miejsce zajęła Katarzyna Strzelec, II miejsce Julia Pankiewicz;
chłopców – I miejsce zajął Adrian Perczyk, II miejsce Przemysław Rogała. Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Dyplomy i nagrody zostaną wręczone podczas uroczystości Święta Szkoły.

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego