Koncert Laureatów XIII Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda...!"

W niedzielne 7 stycznia laureaci I, II i III miejsc XIII Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda...!" zaprezentowali się przed licznie zgromadzoną publicznością w hali sportowej w Rokietnicy Woli.

Naszą szkołę w tym dniu reprezentowali uczniowie oraz Pani Aneta Nowak, która przygotowała uczniów do konkursu w kategorii wokalnej.

Mikołaj Homenda-Sobek- kl. V,  w wersji instrumentalnej zajął I miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Lena Pelc (kl. IV), Mikołaj Homenda-Sobek-(kl. V), Szymon Lonc-  zajęli I miejsce w kategorii mieszanej w kolędzie pt. "Z narodzenia Pana"

Lena Pelc (kl. IV)- wykonując kolędę - "Gdy Śliczna Panna" zajęła II miejsce.

Po występach zwycięzców konkursu, Wójt Gminy Rokietnica Witold Szajny, odpowiedzialna za pracę Akcji Katolickiej w dekanacie pruchnickim pani Maria Szajny wręczyli nagrody i dyplomy ufundowane przez Radę Gminy Rokietnica i przygotowane przez Gminne Centrum Kultury i Promocji w Rokietnicy.

Gratulujemy uczniom i życzymy dalszych muzycznych sukcesów.

Link do zdjęć z fotorelacji: https://www.facebook.com/GminneCentrumKulturyiPromocjiwRokietnicy