Polonistyczne "Państwa Miasta"

Utworzono dnia 10.04.2024

4 kwietnia odbyły się zajęcia biblioteczne dla uczniów klas od czwartej do szóstej, prowadzone przez Panią Wiktorię Szołek. Zajęcia rozpoczęły się od krótkiego wprowadzenia teoretycznego, w którym Pani Wiktoria przypomniała uczniom podstawowe pojęcia związane z częściami mowy. Następnie uczniowie rozpoczęli grę polonistyczne „Państwa Miasta”

Gra polegała na tym, że uczniowie wpisywali do przygotowanej wcześniej tabelki państwa, miasta, a także czasowniki, rzeczowniki, przymiotniki itd. na konkretną literę alfabetu.   Dodatkowo, w trakcie zajęć przeprowadzono różnego rodzaju zabawy i ćwiczenia, takie jak zgadywanki, quizy czy ćwiczenia praktyczne. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w tych aktywnościach, co pozwoliło im w sposób przyjemny utrwalić wiedzę na temat części mowy.

Podsumowując, zajęcia biblioteczne prowadzone przez Panią Wiktorię Szołek były nie tylko edukacyjne, ale także bardzo angażujące i zabawne dla uczniów. Poprzez interaktywne metody nauki, dzieci miały okazję nie tylko utrwalić swoją wiedzę, ale także rozwijać umiejętności współpracy i komunikacji w grupie.

Polonistyczne "Państwa Miasta"

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.