Sprawozdanie z Zajęć Bibliotecznych z Ortografii "U" i "Ó"

Utworzono dnia 05.03.2024

Dnia 18.01.2024r., w bibliotece szkolnej odbyły się zajęcia z ortografii, prowadzone przez Panią Wiktorię Szołek. Wydarzenie to zgromadziło uczniów klas od 4 do 6, którzy aktywnie uczestniczyli w różnorodnych ćwiczeniach.

Na zajęciach skupiono się głównie na pisowni wyrazów z "u" i "ó". Ćwiczenia obejmowały pracę ze słownikiem, poprawianie błędów ortograficznych, tworzenie zdań oraz krótkie dyktanda.

Praca ze słownikiem pozwoliła uczestnikom zapoznać się z poprawną pisownią wyrazów zawierających litery "u" i "ó". Ćwiczenia pisemne sprawiły, że uczniowie mieli okazję stosować nowo zdobytą wiedzę w praktyce oraz utrwalić ją na dłużej.

Podczas zajęć nie zabrakło, także miejsca na aktywną dyskusję na temat ortografii oraz na wyjaśnienie wątpliwości uczniów. Zajęcia były nie tylko edukacyjne, ale również przyjemne i pełne interakcji, co przyczyniło się do pozytywnej atmosfery na lekcji.

Podsumowując, zajęcia z ortografii "u" i "ó", prowadzone przez Panią Wiktorię, stanowiły cenną okazję dla uczniów do doskonalenia swoich umiejętności językowych oraz pogłębienia wiedzy na temat poprawnej pisowni. Dzięki zaangażowaniu zarówno prowadzącej, jak i uczestników, spotkanie to było niezwykle owocne i wartościowe dla wszystkich zaangażowanych.

Sprawozdanie z Zajęć Bibliotecznych z Ortografii "U" i "Ó"

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.